دیوار گچی ضد آب

دیوار گچی ضد آب از پر مصرف ترین مصالح و تیغه های جدا کننده داخلی می باشد و دلیل آن هم قیمت بسیار مناسب و عایق عالی صوت و گرما همچنین وزن بسیار پایین و مقاوم در برابر انتشار شعله های آتش می باشد. بزرگترین محدودیت گچ مقاومت پایین در برابر جذب رطوبت می باشد که استفاده از آن را در محیط های مرطوب با مشکل روبه رو نموده است.

لذا استفاده از گچ و دیوار گچی ضد آب در مناطق مرطوب و دیوارهای بیرونی و استفاده در مکان هایی همچون حمام و دستشویی راه کارهایی وجود.  استفاده از دیوار گچی ضد آب پانل های سیمانی بتنی پوشش های رنگ و روغن نصب کاشی و سرامیک و به کار بردن گچ های ضد آب و یا گچ های استحکام بالا و استفاده از مواد ضد آب کننده سطحی و حجمی پانل گچی ضد آب از جمله راه کارها می باشند که همه موارد در ادامه به اختصار توضیح داده می شود.

دیوار گچی ضد آب توسطط گچ های ضد آب آماده یا مواد افزودنی ضد آب کننده تولید می شود قیمت دیوار گچی ضد آب و مواد افزودنی مقاوم کننده بالا می باشد. به منظور کاهش هزینه می توان مواد ضد آب کننده و گچ های مقاوم را به صورت سطحی و یا به عبارتی به شکل یک لایه نازک بر روی پنل ها و گچ های معمولی انجام داد. ولی به این نکته باید توجه داشت که در صورت اجرای هر گونه دیوار یا پوشش ضد آب بر روی دیوار امکان اجرای هیچ گونه نما و کاشی و سرامیک بر روی دیوار وجود نخواهد داشت

به همین دلیل استفاده از دیوار های گچی ضد آب برای دیوار های بیرونی توصیه نمی گردد طبق استاندارد های نظام مهندسی استفاده از دیوارهای ضد آب برای دیوارهای بیرونی ممنوع است زیرا پوشش های ضد آب مانع جذب ملات سنگ و کاشی و یا هرگونه نما می شود و چسبندگی مناسبی برای نما و یا کاشی و سرامیک و رنگ بر روی دیوار ایجاد نمی شود به همین منظور تولیدی دیوار گچی جعفری اقدام به تولید دیوارهای پیش ساخته سیمانی و بتنی با وزن بسیار سبک و عایق صوت و صدای عالی نموده است.

دیوار های پیش ساخته ضد آب سیمانی امکان استفاده در همه ی مناطق مرطوب و دیوارهای بیرونی را دارد . جهت اطلاع بیشتر از این محصول بر روی دیوار پیش ساخته سیمانی کلیک نمایید. همچنین دیوار گچی جعفری آماده ارائه ی بهترین  و مناسب ترین افزودنی های ضد آب کننده و استحکام دهنده مخصوص گچ می باشد این افزودنی ها با نسبت خاص به گچ های معمول و رایج بازار اضافه شده و خواص ویژه ای به آنها می بخشد. همچنین گچ های کیسه ای خاص همانند گچ های ضد آب و گچ های مستحکم قابل ارائه موجود می باشد . این محصول در کارخانه ی معتبر تولید گچ کشور به صورت کیسه های آماده تولید می شود و به صورت خرده و عمده قابل ارائه به مشتریان گرامی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست